«Історичні кроки: минуле та сучасність району»

«З днем народження, мій любий краю», – саме під таким гаслом розпочались святкові заходи з нагоди 95-річниці утворення Яготинського району, що відбулись в стінах Яготинського історичного музею за ініціативи директора КЗ КОР «Яготинський історичний музей» І.І.Шулли. Учасниками заходу були виконувач обов’язків голови адміністрації О.І.Рудніцька, голова районної ради В.Г.Грицай, заступник голови адміністрації А.О.Антоненко, керівник апарату адміністрації А.В.Дьогтяр, почесні громадяни, заслужені діячі та працівники різних галузей, керівники району різних років, поетеси, керівники установ, організацій району.
Історичний екскурс в минуле району від часів першої згадки про Яготинщину і аж до сьогодення зробила завідувач Яготинського історичного музею С.Л.Ковальчук.

Детальніше: «Історичні кроки: минуле та сучасність району»

Символіка Яготинського району

До 80-річчя Яготинського району протоколом восьмої сесії Яготинської районної ради двадцять четвертого скликання від 16 вересня 2003 року було започатковано нововведення: розроблено та затверджено Положення про символіку Яготинського району, Положення про відзнаки Яготинського району та ввелося звання "Почесний житель Яготинського району".Ознайомитися з виставкою можна за посиланням: http://yahotyn-rda.archives.kiev.ua/news.php?id=2569.

Детальніше: Символіка Яготинського району

Оn-line виставка до 95-річчя утворення Яготинського району

З нагоди 95-річчя з дня утворення Яготинського району архівним сектором Яготинської районної державної адміністрації підготовлено та розміщено на веб-сайті архівного сектору Яготинської районної державної адміністрації (http://yahotyn-rda.archives.kiev.ua/index.php) документальну on-line виставку "Адміністративно-територіальний поділ Яготинського району протягом 1923-2006 років". Виставка була підготовлена за матеріалами довідників «Адміністративно-територіальний поділ Київщини 1918-2010 роки», виданого Державним архівом Київської області у 2012 р., «Адміністративно-територіальний поділ Полтавщини (1648-2012 рр.)», виданого Державним архівом Полтавської області у 2012 р., та документами архівного сектору Яготинської районної державної адміністрації.

Детальніше: Оn-line виставка до 95-річчя утворення Яготинського району