Райдержадміністрація

Шановні відвідувачі сайту! 

    Вітаємо Вас на сторінках офіційного веб-сайту Яготинської районної державної адміністрації та районної ради, основними принципами діяльності яких є відкритість і прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадськістю.

Даний сайт створено з метою більш повного висвітлення діяльності райдержадміністрації та районної ради, залучення громади до обговорення актуальних питань життєзабезпечення району, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації щодо роботи органу виконавчої влади, депутатського корпусу.

На наших сторінках, шановні відвідувачі сайту, ви можете вільно і повно не лише скористатися інформацією з першоджерел, але й взяти участь у вдосконаленні та наповненні районного інформаційного простору.

Сподіваємось, що наш сайт стане для вас інформативним, корисним і цікавим та сприятиме результативному діалогу та плідній співпраці з метою подальшого розвитку Яготинщини, а діловим колам надасть можливість чіткіше визначитися у можливих напрямках співпраці.