Цивільний захист та НС

Сектор з питань цивільного захисту та інфраструктури

Яготинської райдержадміністрації

 

Завідувач сектору: 

Головний спеціаліст: Охріменко Тетяна Володимирівна

 

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 тел: 5-66-27

Основні напрями роботи:

1. Забезпечує розроблення і здійснення заходів щодо удосконалення організації цивільного захисту на території району.

2. Подає пропозиції до проектів державних та регіональних програм і прогнозів щодо вдосконалення системи цивільної захисту, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян, які від них постраждали, контролює у межах своїх повноважень виконання затверджених програм.

3. В межах своєї компетенції визначає рівень надзвичайної ситуації, забезпечує оперативне і повне інформування органів цивільного захисту щодо загрози її виникнення або про її виникнення та хід ліквідації.

4. Керує роботами, пов'язаними з ліквідацією надзвичайних ситуацій, забезпечує готовність підпорядкованих сил цивільного захисту до дій за призначенням.

5. Здійснює, відповідно до чинного законодавства, державний нагляд і контроль за виконанням вимог цивільного захисту і техногенної безпеки, заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, станом готовності сил і засобів цивільного захисту до проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у разі виникнення надзвичайної ситуації.

6. Координує діяльність місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій усіх форм власності щодо пошуку і рятування людей, ліквідації наслідків впливу нафтопродуктів, викиду шкідливих хімічних та радіоактивних речовин у довкілля.

7. Забезпечує контроль за накопиченням, збереженням та цільовим використанням матеріально-технічних ресурсів, призначених для ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків у порядку, встановленому законодавством.

8. Створює, організовує підготовку і забезпечує цільове використання аварійно-рятувальних формувань під час проведення робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків

9. Розробляє, погоджує або затверджує плани дій з цивільного захисту та заходів щодо запобігання виникненню і ліквідації можливих надзвичайних ситуацій та їх наслідків, які є обов’язковими до виконання підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності.

10. Здійснює, відповідно до чинного законодавства, комплексні 
перевірки стану цивільного захисту на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності на території району. Контролює проведення навчань, тренувань із цивільного захисту.

11. Забезпечує навчання з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки посадових осіб адміністрації, суб’єктів господарювання, що належать до сфери її управління, керівників та їх заступників.

12. Організує виконання вимог законодавства щодо створення, використання, утримання та реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту.

13. Готує пропозиції щодо реформування і розвитку сфер транспорту, дорожнього господарства спрямованих на виконання законів, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, та бере участь у здійсненні заходів для їх реалізації.

14. Здійснює спільно з відповідними організаціями заходи, спрямовані на забезпечення безпеки руху на всіх видах  транспорту і шляхах сполучення, вдосконалення маршрутної мережі міжміських та приміських автобусних маршрутів загального користування.   

15. Сприяє розвитку ринку транспортних послуг, координації роботи окремих видів транспорту, впровадженню нових технологій рівня надання послуг, їх якості і конкурентоспроможності.

16. Розробляє пропозиції щодо удосконалення нормативно-правових актів та у встановленому порядку вносить їх на розгляд департаменту з питань цивільного захисту населення та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи  та управлінню інфраструктури Київської обласної державної адміністрації.

17. Розглядає у встановленому законодавством порядку звернення громадян.

18. Здійснює піготовку пропозицій щодо вдосконалення маршрутної мережі міських та приміських пасажирських перевезень.

19. З метою розвитку конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг організовує проведення конкурсів перевезень пасажирів на автобусних маршрутах відповідно до вимог законодавства України.

20. Опрацьовує запити і звернення депутатів України та депутатів відповідних місцевих рад.

21. Розглядає у встановленому законодавством порядку звернення громадян.

22. Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої він є.

23. Бере участь у підготовці відповідних інформаційних матеріалів з питань, що належать до компетенції сектора.