Новини

Шановні жителі району!

Цьогоріч уперше в нашій державі відзначається День українського добровольця, який встановлений задля вшанування мужності бійців, що стоять на захисті незалежності країни, з метою зміцнення патріотизму в суспільстві, а також посилення соціальної уваги та турботи до воїнів-добровольців.
Про це йдеться у відповідній постанові, котру підтримали депутати Верховної Ради України 17 січня 2017 року.
Після того, як у 2014 році були розпочаті бойові дії на Сході, бійці добровольчих батальйонів взяли активну участь в АТО з самого початку її проведення і не допустили просування ворога вглиб держави.
Серед цих мужніх воїнів – жителі Яготинщини. Ми повинні знати Героїв в обличчя та пишатися їхньою відвагою і хоробрістю.
Дорогі земляки! Віримо, що настане той день, коли все погане минеться, а в Україні знову запанує довгоочікуваний мир. Разом – ми сила! Тримаймося!

Шановні добровольці!

Дозвольте привітати із започаткованим для Вас святом. У непростий для країни час Ви згуртувалися і стали на захист територіальної цілісності і суверенітету держави. Сильні духом чоловіки і жінки пройшли Майдан, а згодом зупинили наступ російського агресора та посягання терористичних угрупувань. Сьогодні пліч-о-пліч з військовослужбовцями Збройних сил України ви продовжуєте боронити українську землю а на місцях викорінювати прояви сепаратизму. Ви Герої України, які прийняли бій і вистояли. І це свято тих людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників.
Тож, прийміть щирі вітання з нагоди Дня українського добровольця із побажаннями завжди залишатися принциповими, мужніми. Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, злагоди і благополуччя у Ваших родинах, удачі у всіх починаннях та мирного неба на нашій землі!

З повагою,
виконувач обов'язків голови адміністрації                                                                                    О.І.Рудніцька