Новини

Семінар- нарада «Я маю право»

12 березня в малому залі адміністрації відбувся семінар-навчання у рамках реалізації проекту «Я маю право» в Яготинському районі. Участь у заході взяли представники «Яготинського бюро правової допомоги Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги», виконавчої служби, керівники структурних підрозділів адміністрації.
Начальник відділу юридичного забезпечення та звернень громадян Я.С.Сорокова коротко зупинилась на основних принципах підготовки розпоряджень адміністрації, а саме підготовці пояснювальної записки до проекту розпорядження (проведення розрахунків, обґрунтування, прогнози соціально-економічного та інших результатів реалізації виданого розпорядження). Звернула увагу на розпорядження котрі підлягають державній реєстрації у Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області.
В рамках семінару головний спеціаліст відділу «Яготинське бюро правової допомоги Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» Н.А.Підстрела детально розповіла про реалізацію проекту «Я маю право!», зокрема його значення у напрямку підвищення правових знань громадян та спроможність захищати свої права, про новації Міністерства юстиції України.
«Безоплатна первинна правова допомога охоплює такі види правових послуг, як надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних), надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги. Вторинна безоплатна правова допомога включає захист від обвинувачення; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру.» - підкреслила Наталія Анатоліївна.
На завершення зустрічі, з метою інформування якнайбільшого кола осіб про згаданий проект учасники отримали інформаційні матеріали на правову тематику.