Новини

Відбулася робоча нарада по підготовці до святкування Дня працівників сільського господарства

З нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства- професійного свята всіх селян, творців народного добробуту, опори країни, яке щорічно відзначається у третю неділю листопада, перший заступник голови адміністрації О.І.Рудніцька провела нараду за участі колективу управління агропромислового розвитку по питанню підготовки та проведення районного святкування та участі в обласних заходах. Це свято традиційно підсумовує клопітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

 

Перший заступник голови адміністрації О.І.Рудніцька звернула увагу  на момент привітання всіх трудових колективів, відзначення нагородами представників від кожного аграрного підприємства, залучення  якомога більшої кількості трударів землі до святкового заходу, який відбудеться 17 листопада  о 10.00 на головній сцені районному будинку культури.

Озвучений та обговорений план заходів та сценарний план проведення. Начальник управління агропромислового розвитку  В.І.Малюга доповів про підготовку до відзначення Дня працівника сільського господарства в районі та області, визначив моменти над якими потрібно ще попрацювати.

         Підсумовуючи, Ольга Іванівна, попросила провести інформаційну роботу серед жителів району щодо участі в святкових заходах.

Саме тому, ми запрошуємо всіх бажаючих 17.11.2017 о 10.00 до районного будинку культури на святковий концерт за участі народного артиста України М.Гаденка, художніх колективів РБК, шоу гурту «Козаки».