Новини

Флешмоб «Рушник щасливих родин»

Родина – це таке маленьке слово, а скільки в ньому доброти… Сім¢я це те первинне середовище, де людина повинна вчитися творити добро. Саме завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава. З родини починається житя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Тож, зовсім не дивно, що існує міжнародне свято сім'ї.
Традиційно у цей день проводяться різноманітні заходи, які спрямовані на залучення сімей та їх згуртування. Так, 15 травня 2018 року учні шкіл Яготинського району, під керівництвом лідерів учнівського самоврядування, також долучилися до святкування і провели районний  флешмоб «Рушник щасливих родин». Кожен, хто виявив бажання прийняти участь в Акції та принести родинний рушник, розповів про свій родинний оберіг, демонструючи знання про чарівний світ вишивки та розкриваючи, водночас, таємничі сторінки своєї родини. В кожному  загальноосвітньому закладі  утворили родинні шкільні рушникові полотна. А вже в Яготинському районному  будинку дитячої та юнацької творчості учні, під керівництвом координатора районної ради лідерів учнівського самоврядування Богомаз Я.М. утворили ось такий районний рушник, назвавши його тепло та по-сімейному «Рушник щасливих родин».
Також лідери учнівського самоврядування шкіл утворили «живий» напис «Я люблю сім¢ю». Кожна школа утворила одну літеру, та згодом створили єдиний колаж.
Дуже хотілося б, щоб цей день став особливим святом, адже українці споконвіків славилися міцними сімейними устроями, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері.