Новини

Початок весняно-польових робіт обговорили на нараді при першому заступнику голови адміністрації

Перший заступник голови адміністрації О.І.Рудніцька провела нараду за участі працівників управління агропромислового розвитку по питанню проведення весняно-польових робіт та аналізу сплати за користування земельними паями.
За словами заступника начальника управління агропромислового розвитку П.А.Іваніщенка, посів зернових культур проводять наступні сільськогосподарські підприємства: Панфильська дослідна станція, ТОВ Годунівське, ТОВ ім..Кравченка, ВАТ «Яготинське». Більшість сільськогосподарських підприємств завершують підживлення та «закриття» вологи та готують ґрунти під посів сояшника та цукрового бур'якy (ТОВ ім. Кравченка).
Головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Л.Г.Косяченко, проаналізувала плату за паї сільськогосподарськими підприємствами у 2017 року. Разом з тим з метою наповнення бюджету та аналізу використання земель сільськогосподарського призначення запропоновано провести за участі сільських голів, землевпорядників, представників податкової інспекції та Держгеокадастру детальний аналіз використання земель сільськогосподарського призначення в Яготинському районі.
За підсумками наради перший заступник голови адміністрації О.І.Рудніцька акцентувала увагу на заходах із забезпечення успішного проведення весняно-польових робіт.