Новини

Про впровадження медичної реформи в первинній ланці району говорили на нараді при голові адміністрації

Під керівництвом голови Яготинської райдержадміністрації В.С.Шмигановського відбулась нарада  щодо впровадження медичної реформи в Яготинському районі. В нараді взяли участь перший заступник голови адміністрації О.І.Рудніцька, головний лікар Яготинської центральної районної лікарні І.Т.Шулла, головний лікар КЗ «ЦПМСД Яготинського району» І.І.Сахно разом із заступниками та головними бухгалтерами. Ключовими питання даної наради було виконання доручень попередніх нарад.
Головний лікар КЗ «ЦПМСД Яготинського району» І.І.Сахно, доповів про основні з них, а саме про визначення з Інтернет – провайдером, що буде обслуговувати заклади охорони здоров’я. Так, з 16 квітня 2018 року розпочалась робота по підключенню кабінетів КЗ «ЦПМСД Яготинського району» до мережі Інтернет.
Сформовані списки слухачів на проходження навчання - підвищення рівня комп’ютерної грамотності. За словами головного лікаря КЗ «ЦПМСД Яготинського району» підвищення кваліфікації потребують 13 медпрацівників.
Головуючий звернув увагу на питання впорядкування приміщень амбулаторій, ФАПів, прилеглих територій та наголосив на проведені об’їзду комісією з благоустрою закладів охорони здоров’я.
За підсумками наради голова адміністрації В.С.Шмигановський надав доручення сформувати графік підвищення кваліфікації працівників медичних закладів.