Новини

«Міс Яготин 2018»

21 квітня 2018 о 18:00 в Районному будинку культури (м. Яготин), відбудеться фінал конкурсу «Міс Яготин 2018».
В цей день під світлом софіт, під шикарне музичне оформлення Ви поринете в атмосферу краси, грації, чарівності та відчуєте неймовірну енергетику свята, підготовленого  професійною командою, яка вже багато років займається організацією різноманітних заходів  на Яготинщині.
На Вас чекають шоу-програма від кращих колективів і виконавців, море сюрпризів, виступ та фотосесія фіналісток, одна з яких і отримає головну корону та титул «Міс Яготин 2018».
Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до чарівного дійства і отримати безліч позитивних емоцій та неперевершених вражень.
Головні організатори:  Сектор молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Євгенія Бєлоцька –  керівник та хореограф Студії сучасного танцю «NEWLIFE» .
Партнери та спонсори конкурсу:
Директор модельного агентства «VIVAModels»  Юлія Сухенко, Приватні підприємці Віталій Сапронайтіс, Володимир Кошіль та Володимир Колесник, Диско –клуб «MAXIMUM»,  Ресторан «Асторія»,  візажист Катерина Котенко, майстер з манікюру та педикюру  Альона Приймак,  фотограф Анна Кондес та «Територія краси».